Za členov Ružencového bratstva

sv. Bonifáca, biskupa a mučeníka (spomienka)

Za zdravie a Božiu pomoc pre rodinu

+ Viktor Dávidík

+ Terézia, Václav, Milan a rodičia z oboch strán

NAJSVÄTEJŠIEHO SRDCA JEŽIŠOVHO, slávnosť

+ Mária, Anna, Vincent, Jozef, Paulina, Viktor

+ Ján a Žofia Hanuliak, +rodičia z oboch strán a Ján Chovanec

Nepoškvrneného srdca Panny Márie (spomienka)

Za zdravie a Božiu pomoc pre Kamilu a jej deti

sobášny obrad

sobášna sv. omša

+ Gustáv Jánošík a rodičia z oboch strán

DESIATA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

+ Pavol Helena a + Jozef a Mária

+ Miroslav a rodičia z oboch strán

Za farníkov – sv. omša za účastí detí

Upratovaniekostola:prosíme veriacich z domov od 301 – 400. Srdečné Pán Boh zaplať tým, ktorí upratali kostol tento víkend. Na kvety ste prispeli 90 Eur.

V pondelok je miništrantské stretnutie.

Návštevy chorých v Terchovejbudú v pondelok ako zvyčajne.

Zapisovanie úmyslov sv. omší na mesiac Júl a Augustbude zajtra v pondelok 4. júna.Zapisovať začneme od 17:00 do 18:00. Pokračovať v zapisovaniu budeme po večernej sv. omši.

Počas letných prázdnin Júl a August, chceme implementovať letný režim sv. omší počas týždňa a to nasledovne: v pondelok sv. omša iba ráno, v utorok iba večer, v stredu ráno, vo štvrtok večer, v piatok iba ráno, výnimka bude iba na prvý piatok, kedy bude aj večer, v sobotu ako zvyčajne a v nedele a prikázané sviatky ako zvyčajne. Keďže niektoré večerné sv. omše nebudú a je u nás zvykom, že výročné sv. omše sú na večerných sv. omšiach, z tohto dôvodu sme niektoré výročné sv. omše, ktoré vychádzali na rannú sv. omšu presunuli na ďalší deň, kedy je večerná sv. omša. Avšak prosíme rodiny, ktoré majú výročnú sv. omšu v Júli a Auguste aby sa zastavili na fare pred zapisovaním úmyslov a potvrdili či požadované zmena môže ostať.

Materské Centrum sv. Rodiny bude v utorok od 9:00 – 10:30 hod..

V piatok máme slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho. Na záver sv. omší bude odprosujúca pobožnosť. Veriaci, ktorý sa zúčastní na verejnom recitovaní modlitby Najmilší Ježišu, predpísanú na slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho, môže získať za obvyklých podmienok úplné odpustky.

Každú nedeľu poobede o 14:10sa v kostole modlí skupinka veriacich za nové duchovné povolania z našej farnosti. Kto má záujem sa tejto spoločnej modlitby zúčastniť, je srdečne vítaný.

S vďakou Trojjedinému Bohu za dar povolania nám Terchovský rodák Tomáš Baleja oznamuje, že dňa 15. júna 2018t. j. v piatok o 16:00 hod. prijme v našom kostole v Terchovej z rúk otca biskupa Mons. Tomáša Gálisa kňazskú vysviacku. Svoju primičnú sv. omšu bude sláviť v sobotu 16. júna o 10:30. Srdečne vás všetkých pozývame na tieto slávnosti.