Veľkonočná nedeľa

Nedeľa Božieho Milosrdenstva

+ Jarolín a Ľudmila, Emília a Viktor a Leopold

+ Anna a Hugo Michalkoví

Za farníkov – detská sv. omša

Upratovanie kostola: prosíme veriacich z domov od 1201  – 1400. Srdečné Pán Boh zaplať tým, ktorí upratali kostol tento víkend. Na kvety ste prispeli 103 Eur.

Dnes pri sv. omšiach máme tradičnú veľkonočnú oferu. Za vaše milodary vám srdečné Pán Boh zaplať.

Štvrtok po večernej sv. omši je krátka adorácia.

Prvopiatkové spovedanie v kostole: keďže sme mali iba minulý týždeň spoločnú sv. spoveď pred Veľkou nocou, budeme pred prvým piatkom spovedať polhodinu pred každou sv. omšou.

Na prvý piatok od 7:00 do 18:00 bude v kostole celodenná adorácia. Pobožnosť k prvému piatku sa budeme modliť po rannej sv. omši a večer o 18:00.

V sobotu máme prvú sobotu v mesiaci. Fatimská pobožnosť bude ráno po sv. omši.

Prvopiatkové spovedanie chorých:

Návštevy chorých v Terchovej ústredí budú dnes v nedeľu po 10:00 hod..

Štvrtok: Struháreň a osady a domov dôchodcov

Piatok:  Nižné, Vyšné Kamence, Biely Potok a osady

Každý deň sa pred večernou sv. omšou modlime novénu k Božiemu milosrdenstvu.

Srdečne Vás všetkých pozývame ne Veľkonočný koncert – Poďakovanie za lásku, venovaný pamiatke sv. Jánovi Pavlovi II. Veľkonočný koncert sa uskutoční v našom kostole 8. apríla t.j. budúcu nedeľu o 16:00 hod.

Prosíme deti aby po požehnaní si prišli pre nálepky ku krstiteľnici. Prvoprijímajúce deti dostanú nálepku s podpisom do kartičky v sakristii.

Z celého srdca sa chceme poďakovať všetkým, ktorí prispeli k dôstojnému priebehu Veľkonočných sviatkov v našej farnosti. Veľká vďaka patrí našim kostolníkom, organistkám, miništrantom, tým, ktorí nádherne vyzdobili kostol a Boží hrob, spevákom, hasičom, skautom, ktorí pomohli pri strážení Božieho hrobu a pri procesii, organizátorom a účinkujúcim za krásne zinscenovanú krížovú cestu ulicami Terchovej. Vďaka všetkým vám sme mohli všetci prežiť tieto sviatky s väčším duchovným zážitkom. K požehnanému sláveniu Veľkej noci sa pripájajú aj naši Terchovskí spolubratia z Ríma, páter Peter Dikoš a páter Martin Cingel.