sv. Marty (spomienka)

+ František a rodičia

bl. Zdenky Schelingovej, panny a mučenice(spomienka)

+ Hanka, Marcel, František a Karolína

sv. Ignáca z Loyoly, kňaza (spomienka)

+ Štefan a rodičia z oboch strán

sv. Alfonza Máriu de´Liguori, biskupa a uč. Cirkvi (spom.)

+ Gustáv Rechtorík a rodičia z oboch strán

+ Ignác, Anna, Jozef, Karol, Mária, Ondrej

+ Antónia Kačeríková

Za zdravie a Božiu pomoc pre Ľudmilu

OSEMNÁSTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

+ z rodiny Balážovej, Krížovej, Vantúchovej

Za nositeľov ľudových tradícií

Upratovanie kostolaprosíme veriacich z domov od 701 – 800. Srdečné Pán Boh zaplať tým, ktorí upratali kostol tento víkend. Na kvety ste prispeli 66 Eur. Upratovanie kostola začína o 8:00 hod..

Spovedanie chorých k prvému piatku:
Pondelok: Terchová ústredie, Vyšné a Nižné Kamence, Struháreň a osady
Utorok: Biely Potok a osady,
Štvrtok: dom dôchodcov

Spovedaniev kostole pred prvým piatkom v mesiaci:
Pol hodinu pred ranými a 1 hod. pred večernými sv. omšami

Štvrtok po večernej sv. omši je krátka adorácia.

Na prvý piatok od 7:00 do 18:00bude v kostole celodenná adorácia. Pobožnosť k prvému piatku sa budeme modliť po rannej sv. omši a večer o 18:00.

V sobotu máme prvú sobotu v mesiaci.Fatimská pobožnosť bude ráno po sv. omši.

Zapisovanie úmyslov sv. omší na mesiac September a Október bude v utorok30júla.Zapisovať začneme od 17:00do 18:00.Pokračovať v zapisovaniu budeme po večernej sv. omši.

Nedeľná myšlienka k Pochodu za život– Ježiš nás v Evanjeliu tejto nedele učí modliť sa Otčenáš, a v  ňom aj konkrétne prosiť  o príchod Božieho kráľovstva.  Božie kráľovstvo sa naplno realizuje vtedy, keď Ježiša Kráľa uznáme za Pána nášho života a všetko čo konáme,  túžime konať podľa jeho vôle. Národný pochod za život je konkrétnym prejavom uznania a vyznania Božej zvrchovanosti nad každým životom v každej jeho fáze.

Národný pochod za život sa uskutoční 22. septembra v Bratislave.Aj naša farnosť chce podporiť túto myšlienku a verejne vydať svedectvo a podpore života od počatia po prirodzenú smrť.  Prosíme tých, ktorí sa chcú zúčastniť pochodu za život aby sa prišli zapísať do sakristie, kde sme na túto príležitosť objednali autobus.

Kto má záujem pokračovať v čítaní sv. písma podľa pripraveného rozpisu, môže si nový rozpis zobrať vzadu na stolíku s časopismi.

Prosíme všetkých pútnikov, ktorí sa prihlásili na púť do Lúrdaby si prišli skontrolovať meno a priezvisko v zozname, ktorý je položený v sakristii. Robíme to preto, aby sme predišli komplikáciám pri kúpe leteniek.